30 Ocak 2020 Perşembe 00:06:21
Yeni Üye  |  Üye Giriş  |  Şifrem Ne?
Şile Gündem Gazetesi
Şile Belediyesi
Şile Bizim FM
Şile Kaymakamlığı
Ulusal Basın
Basında Şile Port
Sizden Gelenler
ŞİLE VE KADIKÖY'DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Şile'de 4 Kasım'da, 7 Kasım'da da Kadıköy'de elektrik kesintisi yapılacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den (AYEDAŞ) yapılan açıklamada, Şile ve Erenköy işletme müdürlüklerinin hizmet bölgesinde bulunan bazı trafo merkezlerinde bakım ve onarım çalışması yapılacağı bildirildi.

Açıklamada, yarın 11.00-14.00 saatleri arasında Şile'de Çeliktaş, Kumsan, Siltaş, Ergören, Ergen, Kale Maden, Hundaş Hafriyat, NR Toplutepe Madencilik Fabrikaları, Gürbüz, Akçapınar, İpekpınar Su İşletmesi, Sahilköy Jandarma, Necla Moralıgil İlköğretim Okulu, Sahilköy Orman İşletme Şefliği ve Sofular, Alacalı, Doğancılı, Sahilköy, Kurna ile Karakiraz köyleri, 7 Kasım Pazar günü de 08.00-15.00 saatleri arasında Kadıköy Erenköy Bağdat ve Ethem Efendi caddeleri, Ethem Camisi ile Şerafettin ve Yener sokaklara elektrik verilemeyeceği belirtildi.

02/11/2010

Oy Ver

Yorum Yap

Bağlantılar

Hakkımızda  |  Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Reklam  |  İletişim
Ağva Port   Copyright 2010-2012 (c) Her Hakkı Saklıdır.
İmtiyaz sahibi Site Fabrikası 'dır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, diğer sitelerde ve medyada kullanılması yasaktır.
ağva şile  
özel güvenlik şirketleri / özel güvenlik firmaları ağvada oteller / ağva otelleri tesis yönetimi / site yönetimi danışmanlık firmaları / apartman yönetimi   yaşlı bakıcı, yaşlı bakıcısı / hasta bakıcı, hasta bakıcısı