2 Nisan 2020 Perşembe 16:19:43
Yeni Üye  |  Üye Giriş  |  Şifrem Ne?
Şile Gündem Gazetesi
Şile Belediyesi
Şile Bizim FM
Şile Kaymakamlığı
Ulusal Basın
Basında Şile Port
Sizden Gelenler
Ağva Limanı ve Meydanı Düzenleniyor

Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu 2004 yılından beri sürdürdüğü halk toplantılarına devam ediyor. 2010 yılı Ağva çalışmalarımızın ve Ağva vizyon projelerimizin tanıtımının yapıldığı toplantı bir görsel sunumla başladı. Sunumun ardından açılış konuşmasını yapan Başkanımız, 2010 yılında Ağva mahallesinde ortaya koydukları performansı örneklerle anlatırken, yakın gelecekte Ağva'da gerçekleştirecekleri projelerin de tanıtımını yaptı.

Şile Belediye Başkanı; 'Ağva Limanı Kötü Görünümünden Kurtulacak'

Halk toplantısında Ağva Limanı Düzenleme çalışmasından bahseden Başkanımız; ' Ağva Liman Düzenleme Projesinin ihale sürecinin tamamlandığını, hava koşullarının da uygun olması durumunda çalışmaların en kısa sürede başlayacağını, Ağva Limanının, yeni düzenleme çalışmasının tamamlanmasının ardından yeni ve güzel bir görünüm kazanarak, Ağva'ya yakışır bir hale geleceğinin müjdesini verdi.

Ağva Meydan Düzenleme Çalışması Da Başlıyor

Ağva'ya dönük çalışmaların sadece Liman düzenleme çalışmasından ibaret olmadığını ifade eden Başkanımız, Ağva Mahallesi Yağmur Suyu Hattı Çalışması, asfalt çalışmaları, bordür, tretuvar çalışmalarının yanı sıra Ağva Meydan Düzenleme projesine de önümüzdeki günlerde başlanacağını anlattı. Projenin işçilik ve malzeme ihalelerinin bitirildiğini söyleyen Başkanımız;' Ağva'mızın en prestijli mekanı haline dönüşecek olan Ağva Meydanı Düzenleme çalışmaları başlıyor. Ağva, projemizin tamamlanmasının ardından son derece şık, işlevsel, turistik ve prestijli bir meydana kavuşacak, dedi.

11/01/2011

Oy Ver

Yorum Yap

Bağlantılar

Hakkımızda  |  Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Reklam  |  İletişim
Ağva Port   Copyright 2010-2012 (c) Her Hakkı Saklıdır.
İmtiyaz sahibi Site Fabrikası 'dır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, diğer sitelerde ve medyada kullanılması yasaktır.
ağva şile  
özel güvenlik şirketleri / özel güvenlik firmaları ağvada oteller / ağva otelleri tesis yönetimi / site yönetimi danışmanlık firmaları / apartman yönetimi   yaşlı bakıcı, yaşlı bakıcısı / hasta bakıcı, hasta bakıcısı