2 Nisan 2020 Perşembe 16:32:34
Yeni Üye  |  Üye Giriş  |  Şifrem Ne?
Şile Gündem Gazetesi
Şile Belediyesi
Şile Bizim FM
Şile Kaymakamlığı
Ulusal Basın
Basında Şile Port
Sizden Gelenler
Arıcılık Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

İstanbul İli Arı Yetiştiricileri Birliği, Şile Kaymakamlığı, Şile Belediyesi ve Şile İlçe Tarım Müdürlüğünün işbirliğiyle 23 Ocak Pazar günü düzenlenen 'Arıcılık Eğitim Semineri'ne köylerimizde arıcılık yapan 150'yi aşkın arıcı katıldı. 23 Ocak Pazar günü saat 10:00'da başlayan seminere, Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Prof.Dr. Muhsin Doğaroğlu, Uzman Biyolog ve İstanbul Bal Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sezer, İstanbul Arı Yetiştiriciler Birliği Başkanı Onur Çilenk, Ziraat Yüksek Mühendisi Bahri Yılmazla birlikte 150'yi aşkın Şile'li bal üreticisi de katıldı.

BAŞKANIMIZ:' Köylümüz Arıcılıkta Başarılı Olmuştur'

Seminer açılışında bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu; 'köylerimizde yapılan arıcılığın alternatif geçim kaynaklarına yönelik en başarılı uygulamalardan biri olduğunu vurgulayarak, bu tip seminerlerle ve eğitimlerle arıcılığın daha bilimsel olarak yapılması durumunda bal üretiminde ciddi artışlar sağlanacaktır' dedi. Başkanımız alternatif geçim kaynakları konusunda arıcılığın diğer köylülerimize cesaret ve güç verecek bir örnek olduğunu söyleyerek, köylümüz arıcılık konusunda başarılı olarak, diğer bölgelerimize örnek teşkil etmiştir' ifadesini kullandı.

BAŞKANIMIZ'A ARICILIĞA DESTEK PLAKETİ...

Seminer programı Arı Yetiştiricileri Birliği'nin Belediye Başkanımız'a arıcılığa yaptığı destekten ötürü uygun görülen plaketin takdimi ile devam etti. Seminer Ziraat Yüksek Mühendisi Bahri Yılmaz ve Prof.Dr. Muhsin Doğaroğlu'nun yaptığı konuşmalar ile sona erdi.

24/02/2011

Oy Ver

Yorum Yap

Bağlantılar

Hakkımızda  |  Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Reklam  |  İletişim
Ağva Port   Copyright 2010-2012 (c) Her Hakkı Saklıdır.
İmtiyaz sahibi Site Fabrikası 'dır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, diğer sitelerde ve medyada kullanılması yasaktır.
ağva şile  
özel güvenlik şirketleri / özel güvenlik firmaları ağvada oteller / ağva otelleri tesis yönetimi / site yönetimi danışmanlık firmaları / apartman yönetimi   yaşlı bakıcı, yaşlı bakıcısı / hasta bakıcı, hasta bakıcısı