29 Ocak 2020 Çarşamba 17:53:02
Yeni Üye  |  Üye Giriş  |  Şifrem Ne?
Şile Gündem Gazetesi
Şile Belediyesi
Şile Bizim FM
Şile Kaymakamlığı
Ulusal Basın
Basında Şile Port
Sizden Gelenler
Dünyanın Çöpü Toplandı

Deniz kirliliğine dikkat çekmek ve deniz temizliğinin önemi konusunda bilinç kazandırmak amacıyla düzenlenen ICC, Şile Ayazma Plajı'nda Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu ve çok sayıda öğrencimizin katılımıyla yapıldı.

'Uluslararası Kıyı Temizliği - ICC International Coastal Clean up' kampanyası çerçevesinde, 105 ülkede deniz kıyıları, eşzamanlı olarak temizlendi. Etkinliğin Türkiye ayağı, Deniz Temiz Derneği / TURMEPA tarafından İstanbul, Antalya, Samsun, İzmir ve Muğla kıyılarında gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu etkinlik öncesi temizliğe katılan gönüllü öğrencilerimizle fotoğraf çektirirken, çevre bilincinin önemine vurgu yaptı ve 'öğrencilerimizi bu aktivitelerinden dolayı kutluyorum' dedi. TUIRMEPA proje koordinatörü Didem Ünsür ise TURMEPA faaliyetlerinin devam edeceğini, Şile'de çevreye gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade ederek, çevreye verdikleri önemden ötürü Belediye Başkanımız' a teşekkürlerini iletti.

Deniz kirliliğine dikkat çekmek ve deniz temizliğinin önemi konusunda bilinç kazandırmak amacıyla düzenlenen ICC; İstanbul'da, Şile Ayazma Plajı'nda Belediye Başkanımız ve ilçemizde eğitim veren okulların öğrencilerinden oluşan çok sayıdaki gönüllünün katılımıyla yapıldı. Yaklaşık 2 saat süren temizlik çalışması sonucu toplanan atıklar, TURMEPA tarafından kayıt altına alındıktan sonra Belediyemize teslim edildi.

31/05/2011

Oy Ver

Yorum Yap

Bağlantılar

Hakkımızda  |  Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Reklam  |  İletişim
Ağva Port   Copyright 2010-2012 (c) Her Hakkı Saklıdır.
İmtiyaz sahibi Site Fabrikası 'dır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, diğer sitelerde ve medyada kullanılması yasaktır.
ağva şile  
özel güvenlik şirketleri / özel güvenlik firmaları ağvada oteller / ağva otelleri tesis yönetimi / site yönetimi danışmanlık firmaları / apartman yönetimi   yaşlı bakıcı, yaşlı bakıcısı / hasta bakıcı, hasta bakıcısı