2 Nisan 2020 Perşembe 15:30:10
Yeni Üye  |  Üye Giriş  |  Şifrem Ne?
Şile Gündem Gazetesi
Şile Belediyesi
Şile Bizim FM
Şile Kaymakamlığı
Ulusal Basın
Basında Şile Port
Sizden Gelenler
İLÇE ORMAN YANGINLARI İLE MÜCADELE KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

Şile Kaymakamımız Sayın Şükrü GÖRÜCÜ Başkanlığında 08.06.2011 günü Saat:14:00'de "Orman Yangınlarına Karşı Alınması Gereken Tedbirler" ile ilgili toplantı yapıldı. Şile Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda icra edilen toplantıya, Şile Belediye Başkanı, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, Orman İşletme Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, Ayedaş Anadolu Yakası Bölge Müdürü, Şile İtfaiye Gurup Amiri, Sağlık Grup Başkanı ve Muhtarlar Derneği Başkanı hazır bulundular.

Yaz mevsimi ile beraber başlayan yangın risklerine karşı tedbirlerin alınması ve bu anlamda kurumlar arası bir koordinasyonunun sağlanması amacıyla yapılan toplantı sonucunda alınan bazı kararlar, özellikle yaz mevsiminde yoğun bir ziyaret alan yeşil ilçemiz Şile'de yangın riskini azaltacaktır.

08/06/2011

Oy Ver

Yorum Yap

Bağlantılar

Hakkımızda  |  Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Reklam  |  İletişim
Ağva Port   Copyright 2010-2012 (c) Her Hakkı Saklıdır.
İmtiyaz sahibi Site Fabrikası 'dır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, diğer sitelerde ve medyada kullanılması yasaktır.
ağva şile  
özel güvenlik şirketleri / özel güvenlik firmaları ağvada oteller / ağva otelleri tesis yönetimi / site yönetimi danışmanlık firmaları / apartman yönetimi   yaşlı bakıcı, yaşlı bakıcısı / hasta bakıcı, hasta bakıcısı