2 Nisan 2020 Perşembe 15:03:26
Yeni Üye  |  Üye Giriş  |  Şifrem Ne?
Oteller
Pansiyonlar
Restoranlar
Kamp Alanları
Eğlence Mekanları
Apart Evler
Otobüs & Taksi Durağı
Diğer

Şile Ağva Seyahat Rehberi sayesinde, tatil için Şile ya da Ağva'ya gelmeden önce planınızı kolayca yapabilirsiniz. Bölgedeki otel, pansiyon ve kamp alanlarını görebilir, yemek için restoran seçiminizi şimdiden yapabilirsiniz.

AĞVA KURFAL OTEL

Klasik otelcilik anlayışından uzak,yöremize uygun otantik yapısı ve dekorasyonu ile 1989 dan bu yana uyumunu ve farklılığını (S)belgesi* ile taçlandırmış bir huzur mekanıyız.

Tesisimizin bünyesinde 1 çatı katı suite,8 çatı katı,4 köşe standart,12 ek yataklı standart,2 country,4 balayı,1 özel(harem) oda olmak üzere toplam 32 oda mevcuttur. Farklı oda tiplerine sahip olmamız istekleri farklı olan konuklarımızın konaklama taleplerine çok rahat yanıt vermemizi sağlamaktadır.

Ön taraftaki çam ağaçlarının arkasında Karadeniz in eşsiz görüntüsü ,arka taraftaki havuzumuz,şehir merkezine yürüme mesafesinde olmamız bizi farklı kılan özelliklerimizdendir.700 mt mesafede Göksu Nehri kenarındaki Gizlibahçe isimli A La Carte Restaurantımız aynı zamanda nehir keyfini sizlere yaşatan aktivite merkezimizdendir.

100 kişi kapasiteli restoran,30 kişi kapasiteli toplantı salonu,40 araçlık otopark,75 kişi kapasiteli ve havuza ait bar,bir dönüm arazi üzerine kurulu yazlık çaybahçesi.

Sizler için mutfağımızdan sunduğumuz yiyeceklerin çoğunluğunu Kurfallı Köyü’ndeki çiftliğimizde ekolojik şartlarda yetiştirmekteyiz.Sizlerin beden sağlığı bizler için önemli.Bu özelliklerimizi sizlere sunan çalışma ekibimiz güleryüz,tatlıdil ve içtenliği ile sizi tesisimize giriş yaptığınız andan, ayrılacağınız ana kadar memnun ve mutlu etmeye odaklanmıştır.

*(S) Belgesi ;Yapısal özelliği , mimari tasarımı,tefriş,dekorasyon ve kullanılan malzemesi yönünden özgünlük arz eden,işletme ve servis yönünden üstün standart ve yüksek kalitede deneyimli ve konusunda eğitimli personel ile kişiye özel hizmet veren tesislere Turizm Bakalığı’nca verilen özel bir belgedir.

AdresPlaj Caddesi No:35 Agva
Telefon02167218493
Telefon #202167218494
Faks02167218963
E-Postainfo@kurfal.com
Web Sitesiwww.kurfal.com
Gösterim : 27905   Puan : 2

Oy Ver

Yorum Yap

Bağlantılar

Hakkımızda  |  Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Reklam  |  İletişim
Ağva Port   Copyright 2010-2012 (c) Her Hakkı Saklıdır.
İmtiyaz sahibi Site Fabrikası 'dır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, diğer sitelerde ve medyada kullanılması yasaktır.
ağva şile  
özel güvenlik şirketleri / özel güvenlik firmaları ağvada oteller / ağva otelleri tesis yönetimi / site yönetimi danışmanlık firmaları / apartman yönetimi   yaşlı bakıcı, yaşlı bakıcısı / hasta bakıcı, hasta bakıcısı